O blogu i o nas

Blog prowadzony przez małżeństwo, które dawno temu połączyły wspólne pasje. Pomimo naszych „gejmingowych” korzeni strona ta będzie traktować o czymś zupełnie innym, o drugim hobby czyli o ogólnie pojętym KNAJPINGU – nasze zdanie na temat knajp, knajpeczek, winiarni, kawiarni czy sklepów z dobrym jedzeniem i napitkiem.

Kathleen – miłośniczka kotów, gierek, konsol, książek, dalekich podróży, koneserka win i dobrego jedzenia doborowym towarzystwie i w odpowiednim klimacie. Odstępstwo potwierdzające regułę, że kobiety nie grają w gry. Matka, żona, czasem kura domowa chociaż to ostatnie bardziej z przymusu.

MrSatan – lubię dobre wina, jedzenie, włóczenie się po mieście, a w wolnej chwili granie oraz pisanie o elektronicznej rozrywce. Poza tym mam nadzieję podzielić się doświadczeniami z wojaży po przeróżnych przybytkach rozkoszy podniebienia w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “O blogu i o nas

  1. Tomasz pisze:

    Bardzo ciekawy blog – w sam raz dla kogoś, kto nie jest z Warszawy i nie zna zbyt wielu ciekawych miejsc 🙂 Będę odwiedzał regularnie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s